time

Çalışma Saatleri 7 / 24

phone

Telefon 0232 341 67 67

Klinik Araştırmalar

Klinik Araştırmalar

Klinik Araştırmalar, günden güne hızla evrim geçiren tıbbın temel itici gücüdür. Bu araştırmalar sayesinde hastalara yenilikçi ilaç tedavileri sunulabilmekte, sakatlık ve sağ kalım üzerine olumlu etkileri olan tedaviler geliştirilebilmektedir. Klinik Araştırmalar sağlık turizmi açısından da bir o kadar önemlidirler. Ülkemizde yapılmakta olan klinik araştırmalar, TC Sağlık Bakanlığı İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu, Klinik Araştırmalar Dairesi izni ile yürütülmektedir.

Central Hospital Kardiyoloji Kliniği bir çok ulusal ve uluslar arası klinik araştırmaya ev sahipliği yapmaktadır. Bu araştırmalar arasında TC Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış, uluslar arası Faz 3 Klinik İlaç Araştırmaları da yer almakta olup, söz konusu araştırmalar ülkemizde yalnızca sayılı özel sağlık kuruluşlarında yürütülmektedir. Kardiyoloji Kliniği Klinik Araştırmalar Biriminde yakın gelecekte uluslar arası Faz 2 Klinik Araştırmaların da yürütülmesi planlanmaktadır. 

Bu ve benzeri aktiviteler,  Central Hospital'in yenilikçi yüzünü, bilimsel süreçlere açıklığını yansıttığı gibi,  toplum sağlığı açısından ödevlerini ne derece ciddiyet ile idame ettirdiğini göstermektedir.

 

 

Doç.Dr.Emin Alioğlu
Batı Anadolu Central Hospital Kardiyoloji
Tel:+90 232 341 67 67/1038
Faks:+90 232 341 68 68

f

E-Bülten

SAĞLIK PAKETLERİ
CHECK UP SAĞLIK PAKETLERİMİZ İÇİN : BAKINIZ..
Acil şifalar dileriz..
CHECK-UP